Złożymy Twoim Klientom Ofertę Nie Do Odrzucenia

 

W trakcie naszej współpracy, podejmiemy serię kroków, które doprowadzą Cię do wymarzonego efektu.
Namierzamy Cel

Zwiększenie obrotu? Rozbudowanie bazy danych? Skuteczne pozyskiwanie lead’ów? Na początku musimy ustalić do czego dążymy, aby na końcu wiedzieć, że to osiągnęliśmy.

Szykujemy Broń

Konsultujemy strategię z całym zespołem i tworzymy plan idealny. Każdym elementem strategii zajmuje się inny ekspert naszego zespołu. Oznacza to, że nasi graficy, copywriterzy, psycholodzy biznesu i specjaliści sprzedaży są do Twojej dyspozycji!

Opróżniamy Magazynek

Mając przygotowaną amunicje i jasno określony cel – zaczynamy działać. Zbieramy wszystkie materiały i krok po kroku realizujemy strategię, aby poprowadzić Cię prosto do sukcesu.

Przejmujemy Terytorium

Podziwiając jak zasięgi rosną, nadal nie musisz się niczym martwić, ponieważ GangArt trzyma rękę na pulsie, aż do samego końca. Cały czas analizujemy co i dlaczego się dzieje w Twoich kanałach dostępu, żeby na koniec – dać Ci jasną informacje jakie ruchy podejmować w przyszłości.

Grunt To… Fundamenty

Skuteczność

Nie marnujemy czasu i energii na „chyba” lub „wydaje mi się”. Tylko sprawdzone metody i narzędzia, które zwielokrotnią Twoje zyski

Zysk

Zwiększenie Twoich przychodów jest naszą najlepszą wizytówką,
dlatego traktujemy Twój biznes, tak samo jak swój.

Bezbłędność

Doskonale wiemy, że nie możemy sobie pozwolić na żaden błąd.
Dlatego każde działanie jakie zastosujemy jest dokładnie przeanalizowane
przez cały zespół – po to, aby uniknąć pomyłek.

Mistrzostwo

Dzięki nowym strategiom i metodom, Twoja firma zostawi konkurencje
daleko w tyle, stawiając Ciebie na samym szczycie rynku.

Kompleks

Wiemy, że kilka kliknięć by ustawić reklamę nie da Ci takich zysków jakich oczekujesz. Pod lupę bierzemy niezbędne działania: sposób prowadzenia rozmów, obsługa klienta, kampanie reklamowe, jakość tekstów iwszystkie inne czynniki, które mają wpływ na ilość zer na Twoim koncie.

Lojalność

Tak jak sycylijska Cosa Nostra – stawiamy na rodzinę i zaufanie, dlatego masz pewność, że nie zawiedziemy Cię nawet w najgorszych chwilach. Jesteśmy w pełni nastawieni na wyniki, dlatego nie spoczniemy do momentu osiągnięcia przez Ciebie sukcesu. Nawet jeśli oznacza to pokrywanie kosztów z naszej strony i zarywanie nocy szukając idealnej drogi dla Twojej firmy.

Niepodzielność

Wyniki to początek drogi. Jesteś tu, by osiągnąć jasno określony cel. Naszym zadaniem jest doprowadzenie Cię do niego. Nie chodzi tylko o większe zarobki – chodzi o zdominowanie rynku, tak abyś stał się Donem w swojej branży i zaczął niepodzielnie rządzić. To Ty będziesz dyktować warunki.

Praca naszej agencji to coś więcej niż skonfigurowanie reklam.

W zakresie naszych działań znajduje się:

  • Przygotowanie kreacji reklamowych
  • Przygotowanie kampanii reklamowych poprzez różne narzędzia marketingowe (Facebook, LinkedIn, Cold Mailing i inne)
  • Opracowanie lejka sprzedaży i narzędzi potrzebnych do wdrożenia go
  • Przygotowanie Landing Pages
  • Zwiększenie skuteczności tekstów Twoich ofert
oraz wiele więcej!