trophy

2018

Nadanie Godła Jakości w kancelarii Prezydenta RP

trophy

2018

Wpis do Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej

trophy

2019

Nagroda „Złoty Laur Eksperta”

trophy

2020

Wyróżnienie Nadzwyczajne „Najlepsza Marka”

Adrian Rajczakowski
Adrian Rajczakowski
Psycholog Sprzedaży
Damian Krażewski
Damian Krażewski
Social Media Specialist
Damian Kość
Damian Kość
Założyciel GangArt
Marcin Ratajczyk
Marcin Ratajczyk
Video Creator
Michał Lewandowski
Michał Lewandowski
Copywriter
Michał Zaorski
Michał Zaorski
SEM Specialist
Romuald Gniewek
Romuald Gniewek
Photo Specialist

Sprawdź co mówią o nas Ci, którzy dołączyli do naszej rodziny

GangArt to profesjonaliści. I to było widać na każdym kroku podczas szkolenia. To, co dla mnie najważniejsze to fakt, że podczas szkolenia ekipa GangArt nie bazowała na jakichś wyimaginowanych przykładach, ale na swoim własnym doświadczeniu. Właśnie tak – wszystko o czym mówili, zostało przez nich sprawdzone „w boju”. Jeśli myślisz poważnie o swoim biznesie zrób sobie przysługę i skokrzystaj z pomocy profesjonalisty, którym niewątpliwie jest ekipa GangArt.

Za nami 2 dni zdobywania wiedzy przygotowanej przez specjalistów👨‍💼, przedstawionej także przez specjalistę i praktyka, który pomógł już wielu i widać że robi to z radością w sercu.
Przyznam szczerze że zanim przyjechałem to się nieco obawiałem🤔, ale to normalne zanim się czegoś nie pozna, za to już pierwszego dnia wiedziałem że jestem w dobrym miejscu i z właściwymi ludźmi by rozwijać się dalej, pracować efektywniej i osiągać lepsze wyniki!💪
Przed nami zostaje wdrożenie zdobytej wiedzy w życie, ale wiedząc że możemy liczyć na wsparcie Damiana i całego zespołu Gang Art wiem że będzie to zdecydowanie łatwiejsza droga.
Jeszcze raz dziękuję za świetną atmosferę, poczucie humoru, podejście do uczestników i mega dawkę dawkę wiedzy.👍
Pozdrawiam i do zobaczenia przy kolejnej okazji 😁

Dziękuję za fantastyczne szkolenie w biznesie. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej na tym szkoleniu!! Było fantastycznie! Zarówno poziom szkolenia i przekazywanej wiedzy jak i sama organizacja były na wysokim poziomie! Na pewno wiedzę wykorzystam, ponieważ były wartościowe informacje, które pomagają w rozwijaniu firmy a przede wszystkim siebie i kreowania własnej osobowości. Dzięki szkoleniu zyskałam jeszcze większą pewność siebie. Zdobytą wiedzę analizuję każdego dnia i wdrażam w życie. Było cudownie. Dziękuję Damianowi i jego ekipie, że po raz kolejny dali mi powera, ponieważ nie było to pierwsze szkolenie, na którym byłam u Damiana. I WYBIORĘ SIĘ NA PEWNO NA KOLEJNE. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą osiągnąć sukces i zyskać pewność siebie a przede wszystkim, żeby ich firma zyskała na wartości i w oczach wielu klientów!

Jeszcze raz bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do uczestników kursu i wspaniałą atmosferę!

Długo zastanawiałem się nad szkoleniem Diamond Business. Decyzja o uczestnictwie w nim była najlepszą, jaką podjąłem do tej pory. Wspaniała atmosfera, mnóstwo praktycznej wiedzy oraz wskazówek, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się dużo łatwiejsze. Damian profesjonalnie podszedł do każdego z uczestników, doskonale tłumaczył oraz odpowiadał na każde nawet najtrudniejsze pytania, perfekcyjnie doradzał w wielu sytuacjach. Od razu po szkoleniu chęć do działania jest ogromna, a motywacja cały czas rośnie. GangArt - Marketing Artystyczy stanął na wysokości zadania. Zdecydowanie polecam uczestnictwo w szkoleniu 🙂10/10 🙂

Szkolenie było mega. Wypełnione wiedzą która pokazała jak działać, jak zwiększyć swoją efektywność, co robić i jak robić by efekty były widoczne.
dobra organizacja, dobrze przekazana wiedza.
To szkolenie było warte swojej ceny w 100%.
Czułem się jakbym słuchał wilka z wall street .

GangArt to profesjonaliści. I to było widać
na każdym kroku podczas szkolenia. To, co dla mnie najważniejsze to fakt, że podczas szkolenia ekipa GangArt nie bazowała na jakichś wyimaginowanych przykładach, ale na swoim własnym doświadczeniu. Właśnie tak – wszystko o czym mówili, zostało przez nich sprawdzone „w boju”. Jeśli myślisz poważnie o swoim biznesie zrób sobie przysługę i skokrzystaj z pomocy profesjonalisty, którym niewątpliwie jest ekipa GangArt.

Grzegorz Niczyporuk

Cóż można napisać po TAKIM szkoleniu?
👉 Mega pakiet narzędzi i świadomości marketingowej
👉 Przyjazne wprowadzenie w świat statystyk i logarytmów i uswiadomienie wagi tych liczb
👉 Otwieranie głowy na zakamarki chwytów marketingowych
👉 Kop do działania i wiara w sukces
👉 Zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm na wyciągnięcie ręki
Bardzo POLECAM

Julia Piwowarczyk

W życiu robiłam wiele różnych szkoleń, ale to tu
w Gang Art poczułam się dobrze potraktowana. Szkolenia tu nie są nudne ! są przepełnione wartościową wiedzą i to tak przekazywaną, że nie ma szans by nie zrozumieć  Co więcej, po szkoleniu nie zostajesz sam - GangArt cały czas Cię wspiera! Z takim podejściem jeszcze nigdzie się nie spotkałam!

Anna Ruszkowska

Mega profesjonalni ludzie. Muszę przyznać, że sceptycznie podchodziłem do szkolenia nie będąc pewien czy mi się jakkolwiek przyda.
Jednak po szkoleniu wyniosłem nie tylko potężną dawkę wiedzy podpartej doświadczeniem organizatorów ale również motywacja do działania do momentu skończenia kursu nie opuszcza mnie na krok.
W 100% polecam wszystkim, którzy poważne myślą o swoim biznesie.

Michał Lewandowski