Szkolenie ze sprzedaży? Warsztaty dla działu obsługi klienta? A może wprowadzenie zespołu w świat Social Media?

Przygotujemy szkolenie szyte na miarę pod Twoich oczekiwań, oraz pod ludzi którymi zarządzasz. Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to abyś przedstawił nam jaki cel chcesz osiągnąć i jakich wyników się spodziewasz po swoim zespole. Cała reszta leży w naszej gestii. Dobierzemy materiały i narzędzia, które pomogą Ci stworzyć Twój własny Dream Team, Twój zabójczo skuteczny gang.

Oczywiście wiemy, że w zespole zdarzają się zmiany i nabory, a zapraszanie nas do każdego nowego pracownika mogło by być dla Ciebie kłopotliwe. Dlatego w pakiecie otrzymasz od nas, film instruktażowy, który wdroży nowego pracownika, na tyle żeby nie odstawał wiedzą i umiejętnościami od reszty.

Twój wynik, jest naszą wizytówką, więc nie pozwolimy, aby nasza nauka poszła w las. Po skończonym szkoleniu obejmiemy Twoją firmę 6-miesięczną ochroną – w trakcie której będziemy sprawdzać i testować umiejętności przeszkolonych ludzi i monitorować ich zaangażowanie. Wszystko po to, żeby Twój zespół działał jak dobrze naoliwiona broń.