Don Marketingu
- szkolenia dla firm

Szkolenia

Szkolenie ze sprzedaży?
Warsztaty dla działu obsługi klienta?
A może wprowadzenie zespołu w świat Social Media?


Przygotujemy szkolenie szyte na miarę pod Twoich oczekiwań, oraz pod ludzi którymi zarządzasz.
Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to abyś przedstawił nam jaki cel chcesz osiągnąć i jakich wyników się spodziewasz po swoim zespole.

Cała reszta leży w naszej gestii. Dobierzemy materiały i narzędzia, które pomogą Ci stworzyć Twój własny Dream Team, Twój zabójczo skuteczny gang.

Skuteczni Jak Yakuza

GangArt to 100% skuteczności, wiesz dlaczego?

Kreujemy własne narzędzia i sposoby marketingu. Tak samo jak sławna japońska mafia – my też dopasowujemy się do aktualnych czasów i trendów. Na bieżąco śledzimy i testujemy najnowsze odkrycia z dziedziny reklamy i promowania. To wszystko sprawia, że nasze metody są zabójczo skuteczne – i tylko takie możemy Ci zaoferować.

Nie rzucamy słów na wiatr i nie podajemy rozwiązań, które nie działają. Nie mydlimy oczu pięknie brzmiącymi hasłami i skomplikowanymi metodami o wątpliwej skuteczności. Wszystko czego używamy u siebie i uczymy innych jest sprawdzone w boju i perfekcyjnie zbilansowane – zupełnie jak samurajska katana.

Film Instruktażowy

Oczywiście wiemy, że w zespole zdarzają się zmiany i nabory, a zapraszanie nas do każdego nowego pracownika mogło by być dla Ciebie kłopotliwe. Dlatego w pakiecie otrzymasz od nas, film instruktażowy, który wdroży nowego pracownika, na tyle żeby nie odstawał wiedzą i umiejętnościami od reszty.

Okres Ochronny

Twój wynik, jest naszą wizytówką, więc nie pozwolimy, aby nasza nauka poszła w las.

Po skończonym szkoleniu obejmiemy Twoją firmę 6-miesięczną ochroną – w trakcie której będziemy sprawdzać i testować umiejętności przeszkolonych ludzi i monitorować ich zaangażowanie. Wszystko po to, żeby Twój zespół działał jak dobrze naoliwiona broń.

Nie Ładuj Broni Ślepakami

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak chodzenie na strzelnice z magazynkiem ślepych naboi.
Naciskamy spust i celujemy do tarczy, ale nie widać na niej żadnych efektów.

Świat marketingowej amunicji nie ma przed nami tajemnic. Od lat testujemy i korzystamy z reklam różnego kalibru – dzięki czemu wiemy, co się najlepiej sprawdzi w Twojej firmie.

Formularz

* zaznaczenie obowiązkowe

Wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak...